Vyhľadávanie
Najhľadanejšie hotely
Grand Makadi|
Už od1057 €
Catalonia Riviera Maya|
Už od1739 €
Ocean Blue & Sand|
Už od1479 €
Salamis Bay|
Už od
Vyberte si témy, ktoré Vás zaujímajú

Ako postupovať v zahraničí ?

 Delegát

V cieli Vašej dovolenky Vás čakajú naši stáli skúsení pobytoví delegáti. Zúčastňujú sa transferov na letisko a z letiska, pripravujú všetky potrebné náležitosti pre ubytovanie nových klientov, organizujú úvodné informačné stretnutia a v určených hodinách Vám budú k dispozícii počas celého pobytu. V naliehavých prípadoch je samozrejme možné spojiť sa s delegátom aj telefonicky. Okrem delegáta sú v každom ubytovacom zariadení umiestnené tzv. infotabuľe a infoknihy, ktoré obsahujú podrobnejšie informácie o danej krajine, stredisku, možnostiach fakultatívnych výletov, kontakt na delegáta, rozpis informačných stretnutí, informácie o odlete, resp. odchode autobusov a iné.

 Ubytovanie

Pri Vašom príchode na miesto určenia sú Vám ubytovacie kapacity k dispozícii po 14:00 hod. (vo väčšine prípadoch a dohode na recepcii aj skôr) a v deň odchodu Vás prosíme uvoľniť izby do 10:00 hod., resp. do 12:00 hod. (pokiaľ nie je na informačnej tabuli uvedené inak). V niektorých hoteloch je možné za poplatok pre dĺžiť si pobyt až do odchodu transferového autobusu na letisko (o poplatkoch sa informujte na recepcii hotela, resp. u delegáta).

 Fakultatívne výlety

V každej destinácii je pre Vás pripravená bohatá ponuka fakultatívnych výletov. Tieto služby  sú zabezpečené v spolupráci s miestnou agentúrou, ktorá zájazdy usporadúva. Odporúčame Vám, aby ste si výlety zakúpili priamo u delegáta. Akékoľvek reklamácie odporúčame vyriešiť priamo na mieste pobytu, nakoľko naše partnerské cestovné kancelárie nie sú organizátorom týchto výletov. Za kvalitu suvenírov zakúpených v priebehu výletu (napr. videokazeta) nenesie cestovná kancelária žiadnu zodpovednosť. 

Naposledy objednané